Zbiórka na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Fauna”

W naszej szkole odbyła się zbiórka na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Fauna” w Rudzie Śląskiej. Udało nam się zebrać karmę, potrzebne artykuły dla zwierząt oraz środki chemiczne. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w akcję i okazały wielkie serce dla potrzebujących zwierząt.

Przypominamy, zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami 9 września:

 

  • godz. 16.30 klasy IV – VIII zebranie na sali gimnastycznej z dyrektorem, spotkanie informacyjne dot. edukacji zdrowotnej
  • godz. 17.15 klasy I – VIII zebranie w salach z wychowawcami