W naszej szkole odbyła się zbiórka na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Fauna” w Rudzie Śląskiej. Udało nam się zebrać karmę, potrzebne artykuły dla zwierząt oraz środki chemiczne. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w akcję i okazały wielkie serce dla potrzebujących zwierząt.
