Akcja charytatywna PODZIEL SIĘ Z INNYMI!

Na przełomie października i listopada organizowaliśmy w naszej szkole akcję charytatywną PODZIEL SIĘ Z INNYMI, podczas której zbieraliśmy koce i żywność dla Podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Katowicach. Zaangażowanie Uczniów i Rodziców, a także Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko było tak duże, że zdołaliśmy jeszcze obdarować zebranymi darami Stowarzyszenie Po MOC, które wspiera kobiety znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Do naszej szkoły dotarły właśnie podziękowania od Zarządu Towarzystwa im. św. Brata Alberta i jest to dobra okazja, aby raz jeszcze pochwalić Uczniów za duże zaangażowanie i podziękować Rodzicom naszej szkoły za wsparcie tej inicjatywy.

Agnieszka Magoska, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu