Anioł mieszka po sąsiedzku!

W dniach 04.11.-25.11.2019 roku Szkoła Podstawowa nr 28 im. Karola Miarki w Katowicach wzięła udział w akcji charytatywnej „Anioł mieszka po sąsiedzku”. Celem akcji było wykonanie kartek świątecznych wraz z życzeniami dla dzieci z oddziału onkologii w GCZD w Katowicach.
Uczniowie wykonali przepiękne kartki świąteczne oraz przekazali pluszaki, gry, książki i kredki dla najmłodszych.
Pragniemy serdecznie podziękować uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie oraz udział w akcji „Anioł mieszka po sąsiedzku”.
                                                                                                                                        Koordynatorzy akcji: Katarzyna Kaleta oraz Marta Pławecka.