W naszej szkole została przeprowadzona zbiórka na „Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne bez Samotności”. 💛 Zebrane dary pomogły w organizacji tego wyjątkowego spotkania dla osób potrzebujących. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie, hojność i dobre serce.
Razem możemy więcej 🤝
