Oferta wypoczynku letniego

Fundacja Społeczno -Kulturalna Silesia zaoferowała dzieciom  i młodzieży w wieku szkolnym (do 18 roku życia) zamieszkałym w Katowicach możliwość dofinansowania wypoczynku letniego w ramach 2 turnusów:

– od 24.07.2022 do 02.08.2022

-od 03.08.2022 do 14.08.2022.

Turnusy są organizowane w Ośrodku Wypoczynkowym „Dziejba Leśna” (warunki  komfortowe, pokoje dwu i czteroosobowe, w murowanych domkach położonych wśród lasu sosnowego, każdy pokój z oddzielnym wejściem i pełnym węzłem sanitarnym),Pogorzelica, ul. Słoneczna 2. (ok. 200 m od plaży)
adres strony ośrodka:   http://www.dziejbalesna.pl/galeria-zdjec/
W ośrodku znajduje się, między innymi: basen odkryty, dwa boiska do gier zespołowych, trzy świetlice, sala konferencyjna i sala dyskotekowa, plac zabaw dla dzieci młodszych, nowoczesna jadalnia i wszystko inne co jest potrzebne do przeprowadzenia kolonii. 
W ramach wyjazdu dzieci otrzymają:
1.przejazd autokarem w obie strony
2.pełne zakwaterowanie i wyżywienie (cztery posiłki) w Ośrodku Dziejba Leśna  śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiady podawane do stołu, podwieczorek na wynos)
3. dwie całodzienne wycieczki autokarowe do Kołobrzegu i do Szczecina
4. wycieczki do okolicznych miejscowości, takich, jak Rewal. Niechorze, Trzęsacz, itp.
5. Ognisko, zabawy, dyskoteki.

Warunki finansowe:
1. dzieciom ukraińskim, posiadającym jednego z rodziców w wojsku, Fundacja pokrywa 100% kosztu pobytu – ilość miejsc 12;

2  dzieciom ukraińskim, których rodzice posiadają pracę oraz dzieciom polskim z utrudnionym dostępem do wypoczynku, potrzebującym wsparcia, Fundacja dofinansuje część kosztów wyjazdu. W zależności od możliwości płatniczych rodziców, dofinansowanie może wynieść od 40% do nawet 90% –  ilość miejsc do wyczerpania możliwości płatniczych.

Bazowy koszt wyjazdu, to:
I turnus 1650,00 ;
II turnus (dwa dni dłuższy) – 1880,00.

 

 

Post Author: SP28