23 maja odbył się festyn szkolny pod hasłem „Razem u Miarki”. Lokalna społeczność właśnie razem połączyła siły w przygotowanie tego dnia. Razem u Miarki i razem – międzypokoleniowo. Targi szkół ponadpodstawowych, pokazy szkół Rugby Hegemon, tańca Galaxy, wystepy naszych uczniów to tylko część atrakcji tego dnia. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za ogromny wkład w przygotowanie festynu, a także naszym wspaniałym nauczycielom i dyrekcji!
