Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i w trosce o bezpieczeństwo uczniów zamieszczamy szczegółowe wytyczne związane z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021:

• Do szkoły przychodzi uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji. W drodze do i ze szkoły przestrzega aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
  • Każda osoba wchodząca do szkoły ma obowiązek zdezynfekować ręce.
  • Po wejściu do szkoły proszę kierować się bezpośrednio do wskazanych sal. Do szkoły wchodzimy i wychodzimy w miejscu wskazanym w tabeli poniżej.
  • Na korytarzach i na klatkach schodowych obowiązuje ruch prawostronny i zachowanie odległości 1,5 m w kontaktach między uczniami oraz między uczniami i pracownikami szkoły.
  • Rekomenduje się stosowanie przez uczniów osłony ust i nosa w przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, klatki schodowe).

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Oddział Godzina rozpoczęcia Sala Wejście
i wyjście ze szkoły
1a 8.30 s. gimnastyczna Wejście główne od ul. Jankego
  • Z uczniem wchodzi tylko jeden opiekun.
  • Rodzic/opiekun stosuje osłonę ust i nosa, zachowuje dystans 1,5 m od pozostałych wchodzących i posiada własny długopis.
  •  Należy przynieść wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia ucznia do świetlicy i przekazać ją wychowawcy na spotkaniu. Karta znajduje się w linku poniżej lub można ją odebrać z przedsionka szkoły od 28 sierpnia.

KARTA ZAPISU UCZNIA DO ŚWIETLICY

• Rodzic/opiekun deklaruje wychowawcy ew. korzystanie przez ucznia z obiadów w szkole. Obiady będą wydawane od 7 września.
1b 9.30 s. gimnastyczna
2a 8.00 37 Od ul. Fredry
  • Uczeń do szkoły wchodzi bez rodzica/opiekuna, rodzic/opiekun oczekuje na dziecko przed szkołą.
  • Uczeń przynosi wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia ucznia do świetlicy i przekazuje ją wychowawcy na spotkaniu. Karta znajduje się w linku poniżej lub można ją odebrać z przedsionka szkoły od 28 sierpnia.

KARTA ZAPISU UCZNIA DO ŚWIETLICY

• Każdy uczeń posiada swój własny długopis.
  • Uczeń deklaruje wychowawcy ew. korzystanie z obiadów w szkole. Obiady będą wydawane od 7 września.
2b 35
2c 9.00 26
3a 29
3b 10.00 30
4a 36 Wejście boczne od ul. Jankego
  • Uczeń do szkoły wchodzi bez rodzica/opiekuna.
  • Każdy uczeń posiada swój własny długopis.

4b 10.30 18
5a 15