Spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów kl.1

Informacje dla rodziców klas I

Spotkanie organizacyjne z dyrektorem szkoły i wychowawcami klas I odbędzie się w dniu 25.08.2020r.  o godzinie 17.00 w sali 31 i 32.

WAŻNE: 

Bardzo proszę o przyjście się na spotkanie tylko jednego z rodziców/opiekunów prawnych dziecka. Spotkania na terenie szkoły z dyrektorem szkolnym oraz wychowawcami klas odbywają się z zachowaniem procedur reżimu sanitarnego (proszę o zabranie ze sobą maski ochronnej i długopisu).

DOKUMENTY DO DONIESIENIA:

Ø  Zaświadczenie z przedszkola o odbyciu rocznego obowiązku przedszkolnego.

Ø  Bilans 6-latka. ( do ostatniego czerwca , do sekretariatu szkoły)

Ø  Prosimy o przyniesienie ksera gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Ø  Opinie i orzeczenie ( jeżeli dziecko takie posiada, jest to dla nas bardzo istotne).

Dyrektor Szkoły
Jarosław Sowiński

Wyprawka pierwszoklasisty:

  • Blok A4 biały rysunkowy oraz techniczny, blok A4 kolorowy rysunkowy i techniczny, plastelina, nożyczki( jeżeli dziecko jest LEWORĘCZNE prosimy o zakup nożyczek dla osób leworęcznych), klej w sztyfcie, farby plakatowe, pędzle, kubek na wodę.
  • Wyposażenie piórnika : kredki ( najlepiej trójkątne), 2 miękkie ołówki, ostrzałka z pudełkiem, gumka do gumowania, linijka- lepiej kupić mniejszy komplet, ale dobrej jakości.
  • Zeszyty w 3-linie 16 kartkowy , zeszyt w kratkę- 16 kartkowy.

WAŻNE: Bardzo proszę, aby wszystkie powyżej wypisane rzeczy były PODPISANE IMIENIEM I NAZWISKIEM UCZNIA. Przybory plastyczne mają być spakowane do PODPISANEJ WIĘKSZEJ TECZKI (najlepiej drukowanymi literami).

Wychowawcy klas I

Post Author: SP28