Święto Pluszowego Misia

Duży, mały, brązowy, z kokardką lub bez…… każdy z Nas posiada lub posiadał własnego ulubionego misia.  25.11- cały świat obchodzi  Święto Pluszowego Misia. Nasze pierwszaki również hucznie świętowały urodziny misia J Tematem przewodnim był słynny „ Kubuś Puchatek”.  23.11 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod tytułem „ Mój przyjaciel Miś”. W klasach czwartych miejsce pierwsze zajął Maksymilian Czapka , wśród pierwszaków zaszczytne pierwsze miejsce zdobyła Matylda Omelańczuk z klasy 1B. Wyróżnienia zdobyli: Natalka Wilk, Mateusz Radziejewski, Zosia Braszczok , Łukasz Belok.  W trakcie dnia, po burzliwym głosowaniu , przy wsparciu uczniów klas  pierwszych wyłoniono zwycięzcę i właściciela NAJMNIEJSZEGO MISIA, został nim Mateusz Radziejewski. Dzień zakończyliśmy seansem filmowym w klasach – „ Kubuś Puchatek i przyjaciele”.