VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Let’sSing

06 marca br. w  Klubie Muzycznym  Old Timers Garage w Katowicach przy ul. Gen. Jankego 132 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Let’sSing pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy. Konkurs organizowany jest corocznie przez naszą szkołę dla uczniów klas szóstych i siódmych szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.  W kategorii – szkoła podstawowa – zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Julia Borówka z SP nr 65 im.GustawaMorcinka

II miejsce – Wiktor Andrysiak z Niepublicznej Katolickiej SP im. Św. Rodziny

III miejsce – Anna Więckowska z SP nr 64 im. RatownikówGórskich

W kategorii – gimnazjum

I miejsce – ex aequo Natalia Gwóźdź z SP nr 1 im. PowstańcówŚląskich w Mikołowie,

Marta Marks z SP nr 28 im. KarolaMiarki

II miejsce – Julia Doległo z SP nr 28 im. KarolaMiarki

wyróżnienie– Olga Bożek z SP nr 64 im. RatownikówGórskich

wyróżnienie – zespół wokalno-instrumentalny z SP nr 1 im. PowstańcówŚląskich w Mikołowie

Jak co roku była to wspaniała zabawa dla uczestników i widowni.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 28 za ufundowanie nagród i kierownictwu klubu muzycznego Old Timers Garage za możliwość organizacji konkursu.