Klasa 4a podczas festynu obsługiwała stoisko wolontariatu i zebrała 800 zł na Akcję Dzieciak. Pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom ![]()

Klasa 4a podczas festynu obsługiwała stoisko wolontariatu i zebrała 800 zł na Akcję Dzieciak. Pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom ![]()
