W ośrodku Słonko, pod okiem pani Lidii z Patchwork, nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach szycia, na których powstały wspaniałe torebki dla mam z okazji ich święta. Byliśmy także na Hali Barankowiej, a po drodze pani przewodnik opowiedziała o zagrożeniach związanych ze żmijami i ciekawostki o miejscowej faunie i florze.

