Szanowni Państwo, jest nam niezwykle miło poinformować, że czworo uczniów Naszej Szkoły zostało laureatami „Katowickiego Diamentu Edukacyjnego”. Kapituła konkursowa wyróżniła: Bruna Olszewskiego, Hannę Hwozdeńską, Mateusza Radziejowskiego, Victorię Sechmann-Lavelli. Katowicki Diament Edukacyjny to szczególne wyróżnienie dedykowane uczniom katowickich szkół odnoszącym znaczące sukcesy, rozwijającym swoje talenty i pasje. W dniu 20. października 2025 roku, w Pałacu Młodzieży […]
