Oferta nowego Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny

Czekamy na Was! ❤️ 
Zwarci, gotowi i z otwartymi sercami ruszamy oficjalnie z działalnością Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny! Nie chcemy stworzyć tylko miejsca, chcemy stworzyć społeczność, która będzie dla siebie wsparciem i radością, której tak wszyscy potrzebujemy! Czujcie się u nas jak w domu! Zapraszamy!
 
Godziny otwarcia centrum w czerwcu:
💛 wtorek – czwartek 14:00-19:00
💙 piątek 11:00-16:00
💛 sobota 9:00-14:00
 
📍Dom Harcerza – al. Korfantego 120 Katowice
☎️ tel. 601 544 560
 
🔵 W ramach realizacji zadania pn. „Działalność wspierająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci – (UNICEF) w ramach „Programu współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok” celem „Utworzenia i prowadzenia Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny”
 

Post Author: SP28