Nasza szkoła w Eduelo

Portal edukacyjny Eduelo to nowoczesne narzędzie umożliwiające uczniom i nauczycielom połączenie nauki z zabawą. Uczniowie logując się do portalu mogą sprawdzić swoją wiedzę z różnych przedmiotów wykonując quizy i zbierając punkty, które mogą wykorzystać np. do zmiany swojego avatara. Dużo radości daje też możliwość rywalizacji z innymi uczniami i sprawdzenia kto jest lepszy z danej dziedziny. Nauczyciele cenią sobie różnorodną tematykę zgodną z podstawą nauczania na danym poziomie edukacyjnym, która dopasowana jest do możliwości intelektualnych uczniów. Ciekawą rzeczą są też quizy do wykorzystania np. na temat Internetu, które można przeprowadzić z uczniami na godzinie wychowawczej. Kiedy najbardziej przydaje się Eduelo? Wiadomo… przed sprawdzianem, kiedy trzeba na szybko przypomnieć sobie wszystkie potrzebne wiadomości.

Link do strony: https://www.eduelo.pl/

Post Author: SP28