Piotr gratulujemy sukcesów!

Przedstawiamy Państwu sylwetkę naszego ucznia klasy 5A Piotra Klimy. Piotr ma 11 lat i jest laureatem i uczestnikiem wielu konkursów wojewódzkich, ogólnopolskich, międzynarodowych i festiwali, między innymi: konkursu Nagraj Płytę Polskiego Radia Dzieciom, I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka, 25,27 Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie, 40 i 41 Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, XVI Festiwalu Skowroneczek, Intermuza w Sosnowcu, Wygraj Sukces, Wojewódzkiego Konkursu Talentów. Piotr jest również uczestnikiem Szansy na Sukces Eurowizja Junior, a także członkiem chóru dziecięcego Opery Śląskiej w Bytomiu, aktorem i wokalistą w spektaklach Stowarzyszenia MusicALL.
Piotr gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!