Wyniki pierwszego etapu konkursu „Słoneczne szkoły dla lepszego miasta”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Nasza szkoła zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu „Słoneczne szkoły dla lepszego miasta”. Organizatorzy: Ambasada Szwecji, Decathlon, Fundacja dla Edukacji Ekologicznej, IKEA, ING Bank Śląski, Urząd Miasta Katowice, pod patronatem United Nations Global Compact byli pod dużym wrażeniem
projektu – jego pomysłowości, innowacyjności, a przede wszystkim nakładu pracy, jaką uczniowie włożyli w jego przygotowanie. Znajdujemy się w gronie 5 szkół wybranych spośród 20, które wzięły udział w konkursie.
Przedstawiciele Naszej szkoły zostali zaproszeni na uroczystą galę poświęconą konkursowi, która odbędzie się 13 grudnia 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.