Pasowanie na ucznia

W tym roku po raz pierwszy od lat w murach naszej szkoły pojawiły się najmłodsze dzieci. Dnia 12 października 2017 roku  odbyło się uroczyste pasowanie ich na ucznia klasyI.

Część artystyczna została przygotowana przez wychowawców klas pierwszych- mgr Barbarę Ulczok , mgr Agnieszkę Piętak oraz  uczniów klas starszych.

Przed akademią uczniowie klas I sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. Swój program artystyczny rozpoczęli wspaniałym wykonaniem piosenki o szkole.

Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze. Dyrektor Szkoły mgr Jarosław Sowiński uroczyście pasował ich na  uczniów Szkoły Podstawowej nr 28 w Katowicach.

Naszym pierwszakom życzymy samych sukcesów oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.