PASOWANIA NA CZYTELNIKA.

6 lutego 2023 w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość PASOWANIA NA CZYTELNIKA. Witamy w gronie czytelników uczniów klasy 1A i 1B. Podziękowania dla uczennic kl. VI A Antoniny Nizoł i Natalii Wilk za przygotowanie i prowadzenie uroczystości.

Przypominamy, zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami 9 września:

 

  • godz. 16.30 klasy IV – VIII zebranie na sali gimnastycznej z dyrektorem, spotkanie informacyjne dot. edukacji zdrowotnej
  • godz. 17.15 klasy I – VIII zebranie w salach z wychowawcami