Basketmania

27 lutego reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów i uczennic klas IV i V wzięła udział w turnieju piłki koszykowej „Basketmania”.  Zagrali 3 mecze ulegając jedynie klasie sportowej z SP27.  

Przypominamy, zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami 9 września:

 

  • godz. 16.30 klasy IV – VIII zebranie na sali gimnastycznej z dyrektorem, spotkanie informacyjne dot. edukacji zdrowotnej
  • godz. 17.15 klasy I – VIII zebranie w salach z wychowawcami