Walentynki

W dniu 14.02.2023r. organizowany był w naszej szkole konkurs na wiersz walentynkowy. Chętni uczniowie mieli przygotować rymowankę o tematyce tego święta.  Po ocenie prac, jury udało się wyłonić trzech zwycięzców: 1. miejsce – Weronika Krupa  2. miejsce – Ewa Kotremba 3. miejsce – Julita Sergiel Gratulujemy wszystkim uczestnikom!  

Przypominamy, zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami 9 września:

 

  • godz. 16.30 klasy IV – VIII zebranie na sali gimnastycznej z dyrektorem, spotkanie informacyjne dot. edukacji zdrowotnej
  • godz. 17.15 klasy I – VIII zebranie w salach z wychowawcami