17 lutego 2023 roku dwudziestu pięciu uczniów z naszej szkoły wyruszyło w podróż do Monachium, aby wziąć udział w Polsko-Niemieckiej Akademii Talentów „Ich habe viele Talente – Mam dużo talentów”. Uczestnikami byli uczniowie klas czwartych i piątych, a po stronie niemieckiej dzieci i młodzież z Bawarii. Uczniowie zaczynali dzień od rozgrzewki, czyli gier i zabaw […]
